Hakkımızda
Anasayfa  /  Hakkımızda
Yazılım sektörüne önemli katkılarda bulunan, müşterilerine karşı sorumluluk larının bilincinde ileri teknolojiler ve çözümler üretmekte olan firmamızın hedefi; değişen ve gelişen teknolojiyi ilgili sektörlere en hızlı, güvenli ve uygulamaların sürekliliğini destekleyecek şekilde ve karlılıkta kullanım imkanı sağlayan kalıcı yazılımlar üretmektir.

Bilgi işlem harcamalarında yazılımlar donanımlardan daha önemli hale geldi. Donanımlardan etkin ve verimli bir şekilde faydalanmak için amaca yönelik iyi yazılımlarla çalışılması gerekmektedir. Biz Hotelia olarak kendi profesyonelliğimizi sizlerle paylaşmak konusunda iddialı bir firmayız. Partner firmalarımızla da birlikte bilişim sektöründeki her noktada sizlere gereken desteği ve güveni verebilmek için çalışmalarımız olanca hızıyla sürecektir.

En en önemli kuralımız biz her zaman yanınızdayız ve sizin işinizin başarısı ve sağlıklılığı bizim içinde sizin önemsediğiniz kadar önemlidir. Müşterilerimizin sistemin çalışabilirliliği ile sorunsuzluğunun çalışanlarımızın bilgi ve profesyonelliğinden geçtiğinin bilincinde olarak personelimizin gelişimini desteklemekte ve teşvik etmekteyiz.
Şirketimizin olmazsa olmaz diye prensip haline getirdiği politika prizmasını sizlere sunmaktayız.

Daha Üstün Kalite
Daha Ekonomik Fiyat
Daha Mükemmel Servis & Garanti

Şirketimiz Prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olmasından dolayı gerek müşteriler gerekse piyasa çevresin de hemen fark edilmiştir.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,
Hotelia - Hotel Yönetim ve Web Hizmetleri
Copyright © 2011. Tüm hakları saklıdır. HOTELIA WEB DESIGN